Witacja Kanoniczna 2019

ARCHIWUM » Archiwum Aktualności » Archiwum Aktualności z 2019r. » Witacja Kanoniczna 2019

Herb Biskupa Tadeusza Lityńskiego
    Ks. Bp. T. Lityński

Wizytacja Kanoniczna w parafii w Baczynie
- 17 III 2019 r.

Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Tadeusz Lityński - Biskup Diecezjalny Zielonogórsko-Gorzowski - przeprowadzi w parafii p.w. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Baczynie - zgodnie z prawem kościelnym - wizytację kanoniczną.

W ramach programu wizytacji Biskup Tadeusz Lityński udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży z Baczyny i okolic.

Biskup Diecezjalny będzie towarzyszył naszym Parafianom w niedzielę - 17 marca br. w mszach św.:

- o godz. 08:00 w kościele parafialnym w Baczynie

- o godz. 10:00 w kościele w Marwicach

- o godz. 11:30 w kościele w Racławiu

- o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Baczynie podczas udzielania młodzieży Sakramentu Bierzmowania w kościele parafialnym w Baczynie.

Ostatnia Wizytacja kanoniczna odbyła się w naszej Parafii w 2012. Przeprowadził ją wtedy Ksiądz Biskup Paweł Socha.