11/04/2020 - Życzenia Wielkanocne

ARCHIWUM » Archiwum Aktualności » Archiwum Artualności z 2020r. » 11/04/2020 - Życzenia Wielkanocne

Święta  Wielkanocne to Święta Nowego Życia.

Przypomina o tym otaczający nas świat, choćby piękne wiosenne kwiaty, które przyozdabiają nasze przydomowe ogrody.

Liturgia Świąt przypomina, że Chrystus pokonuje mroki nocy i zmartwychwstaje Trzeciego Dnia.

Wielkanoc A.D. 2020 przeżywamy jednak zupełnie inaczej niż dotychczas…

Niech prawda o Zmartwychwstaniu Jezusa dodaje Wam otuchy, niech Nadzieja zakwita w sercach, a Maryja która towarzyszyła Jezusowi, niech i każdego z Was wspiera swoim wstawiennictwem.

Modlę się codzienne o zdrowie, siłę ducha dla Was
i mam nadzieję, że spotkamy się niebawem i że będziemy już wspólnie świętować czas Zmartwychwstania.

ks. Jarosław Zagozda

proboszcz

Do życzeń dołącza się także nasz lekarz rodzinny Pani Doktor Genowefa Przybylak, życząc wszystkim dobrego zdrowia i dobrych Świąt Wielkanocnych.